IWCK Charity Bazaar знову відбудеться на НСК «Олімпійський»

3 грудня 2016 року головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – запрошує на справжнє новорчіно-різдвяне культурне свято – 24-ий щорічний благодійний ярмарок «IWCK Charity Bazaar».

«IWCK Charity Bazaar» - це свято, котре об’єднує представників посольств різних країн. На благодійному ярмарку кожен відвідувач зможе скуштувати національну кухню країн, купити оригінальні речі, напої та їжу, познайомитися з культурою країн. Цей захід проходите вже втретє на території НСК «Олімпійський».

Організатори: Міжнародний жіночий клуб Києва, котрий об’єднує дружин дипломатів, експатів та іноземних бізнесменів.

«IWCK Charity Bazaar» - це ярмарок, який організовується щорічно на початку грудня, щоби зібрати гроші для тих українців, які потребують допомоги. УСІ НАДХОДЖЕННЯ з цього ярмарку йдуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що потребують допомоги.

За традицією, Ярмарок проходитиме у такий спосіб:

— посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах національні страви та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 40 посольств підтвердили свою участь;

— буде також продаватися одяг та побутові прилади, декор, книги та багато інших речей: нових або таких, що були у використанні, проте зберігають гарний стан;

— ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика та танці) з усього світу, зокрема з Індії, Індонезії, Аргентини, Грузії, Пакистану, Болгарії;

— діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння в культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально облаштований Дитячий куточок.

— відвідувачі зможуть спробувати свій талан у Великому Raffle / Лотереї та виграти цінні призи, такі як: авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, посольські кошики та багато інших приємних речей.

Вартість вхідного квитка: 80 гривень для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей старших 6 років.

Також нагадаємо, що 23 листопада 2016 року о 14:00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, присвячена 24-й Благодійному Ярмарку.

У прес-конференції візьмуть участь:

Елізабет Куркова – Президент Клубу;

Тетяна Сахарук – Голова благодійного комітету;

Валері Стулікова – Голова комітету із залучення коштів;

Оксана Смеречук – Член Міжнародного клубу жінок Києва, представник Клубу Дружин Послів,  Дружина Посла Канади.

Спікери розкажуть про цілі, на які були витрачені кошти, зібрані завдяки попереднім Ярмаркам, а також поділяться планами стосовно благодійної діяльності Клубу після цьогорічного Ярмарку, зокрема, стосовно допомоги переселенцям зі сходу України.

Нагадаємо, що Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. На сьогоднішній день організація налічує більше 200 учасників з понад 59 країн світу, зокрема, об'єднуючи представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів. Попередній, 23-й Ярмарок, зібрав 2,4 мільйони гривень.

Більш детальна інформація: Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) fundraising@iwck.org, president@iwck.org або www.iwck.org

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери