KISS: палкий поцілунок на «Олімпійському»

Легендарні лицарі пос-апокалісису зібрали своїх найпалкіших прихильників на єдиному українському шоу End of the Road. Вже за кілька годин до концерту на «Олімпійському» зібралися тисячі фанатів американських рокерів, загримовані  під своїх кумирів. Такий дрес-код став справжньою фішкою вечора. «Темна та моторошна» публіка вибухнула енергію як тільки Kiss ступили на сцену у своїх фірмових чоботях на двадцатисантиметровій платформі.

Розпочали з Detroit Rock City. А далі Пол Стенлі вже не давав публіці отямитися від музичної ейфорії. Під кінець шоу натовп був готовий повторювати кожен його рух і співати разом з ним майже хором.

Ерік Сінгер відіграв фантастичне соло на барабанах та викинув у натовп кілька пар барабанних паличок – такі собі раритетні сувеніри для фанатів. А той самий хіт I Was Made for Lovin' You, що був написаний 40 років тому, і приніс KISS світове визнання, «Олімпійський» співав в унісон і це було незабутньо. При чому Пол Стенлі «влетів» у натовп розчулених прихильників. Він злетів над ареною на тросі. Для цього у центрі залу була заготовлена спеціальна платформа.

Публіка шаленіла, KISS вийшли на біс, зізнавалися в коханні Україні, обіцяли повернулися. Але кожен розумів, що це останнє шоу, і всі, хто на нього потрапив – справжні щасливчики. Поцілунок на прощання був неймовірно палким.

Наші Партнери