Музей «90-річної історії НСК «Олімпійський» отримав нові експонати

Сьогодні, 3 лютого 2017 року, музей «90-річної історії НСК «Олімпійський» головної спортивної та культурної арени країни знову поповнився новими експонатами: збіркою краєзнавчих матеріалів «Нова забудова», костюмами, артефактами та декораціями з шоу «Гранд Готель Будапешт».
Збірка краєзнавчих матеріалів «Нова забудова» була презентована та підписана особисто автором. Вона включає в себе унікальну історичну інформацію щодо життя стадіону, а також супроводжуються фотоілюстраціями з приватних архівів.
Також музей отримав костюми, артефакти та деякі декорації з новорічного шоу «Гранд Готель Будапешт», що проходив на НСК «Олімпійський» з 15 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року.
Нагадаємо, що Музей «90-річної історії НСК «Олімпійський» працює щодня окрім матчевих днів з 10:00 до 17:00. Кожен гість НСК може відвідати музей як під час екскурсії, так і окремо.
- Кожен вболівальник може зробити свій внесок в історію музею! Якщо у Вас є цікаві речі, пов'язані з видатним минулим найбільшої арени країни, і Ви хочете зберегти своє ім'я на історичному Олімпі нашої арени, приходьте та робіть подарунки музею «90-річної історії НСК «Олімпійський». Експонати можуть бути передані також для тимчасової експозиції, - розповів директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Детальніше про Музей історії НСК: http://www.nsc-olimpiyskiy.com.ua/ua/excursions/museum/
Додаткова інформація в прес-службі стадіону: pr-dept@nsc-olimpiyskiy.com.ua, 044 590 67 01.

НСК "Олімпійський" - все найцікавіше саме тут!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери