На НСК «Олімпійський» відкрився унікальний Фестиваль UA.ПРОСТІР

Сьогодні, 21 жовтня 2016 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбулося офіційне відкриття першого унікального Фестиваль UA.ПРОСТІР.

UA.ПРОСТІР – платформа,  де все лише українське: гостям запропоновано широкий вибір одягу, взуття, аксесуарів, косметики, інших приємних та необхідних товарів. UA.ПРОСТІР – це платформа, яка зібрала як досвідчених виробників, так і молодих стартаперів. UA.ПРОСТІР – це більше, ніж showroom, це більше 800 кв.м модного простору в самому серці Києва!

Фестиваль буде працювати ще 2 дні: 22 – 23 жовтня 2016 року з 10:00 до 20:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ!

UA.ПРОСТІР відкрили почесні гості та організатори: президент Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання хендмейдерів» Єкатерина Пілкіна, засновник школи шоперів в Україні – топ-стиліст Рост Дікой та архітектор, дизайнер, генеральний директор модного дому VoleeYu Юлія Кацьянова.

-        Сьогодні ми відкрили Фестиваль UA.ПРОСТІР, який розкриває нові таланти, який показує, що наша країна дуже багата на талановитих майстрів, який доказує, що ми можемо робити цікаві, якісні та ексклюзивні речі, які сміливо можуть складати конкуренцію світовим відомим брендам. Коли ми починали організовувати цей Фестиваль, ми й не підозрювали, що буде стільки бажаючих прийняти участь. Ми щиро віримо, що кожен наш відвідувач піде з нашого Фестивалю не лише з приємними придбаннями, але й отримає корисні вміння на мастер-класах та зарядиться позитивними емоціями й натхненням на створення чогось нового та креативного, - розповіла організатор Фестивалю UA.ПРОСТІР.

На відкритті перед гостями Фестивалю виступили талановиті українські виконавці: Rossinskaya – молода співачка, котра встигла за короткий час завоювати мільйони глядацьких сердець, чарівна, ніжна та мила дівчина з чуттєвої душею і сентиментальною натурою; DARinA – лауреат та переможець багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів, 13-річна красуня з унікальним голосом та Данило Клягин – універсальний співак, фіналіст Х-фактор, харизматичний молодий артист нової сцени.

Запрошуємо киян та гостей столиці завітати на Фестиваль 22 та 23 жовтня! Адже на Вас очікують три beauty-зони від Boyko Beauty School, де майстри студії створять неповторний образ для всіх бажаючих. Також на Вас очікують майстри з пошиву одягу та інших елементів гардеробу, майстри аксесуарів та прикрас. На Фестивалі Ви зможете зустріти досвідчених виробників і молодих стартаперів, які на шляху створення власного бренду. Для відвідувачів також працює food-зона, kids-зона і lounge. На гостей чекає широкий асортимент товарів, смачна кава та майстер-класи для дітей.

Серед учасників такі дизайнери та марки, як: Dolcedonna, Space of Grace, Катя Кравчук, Kati Savour та молодий український бренд Pilkin's.

Не загубитися в цьому розмаїтті та здійснити найвдаліше придбання Вам допоможуть професійні шопери з агентства «Sweet Jumble». Більше у Ваших шафах не буде непотрібних речей! Лише те, що 100% Вам пасує та поєднується з іншими елементами гардеробу.

Саме на UA.ПРОСТІР Ви придбаєте ексклюзивні речі, адже захід проходить у партнерстві з Громадською організацією «Всеукраїнське Об'єднання Хендмейдерів», тому саме у нас представлено широкий асортимент шедеврів від українських талановитих майстрів. Зокрема, сувеніри, прикраси, вишуканий одяг, поробки та інші вироби, що залишаться поза часом, адже всі вони виготовлені руками та зроблені від щирого серця.

Для наших гостей всі фестивальні дні грає свої сети талановита DjSun Monie. Вона частий гість таких заходів, як «ULICHNAYA EDA», «Белые ночи», «Kyiv Flower Market» та має досвід роботи ді-джеєм вже більше 7 років.

Для найменших відвідувачів проводиться мастер-класи від «Майстерня КВІГЛІ», де малечу навчають робити своїми руками різні цікаві речі.

Більше інформації про захід: http://profexpo.kiev.ua/uaprostir_member або https://www.facebook.com/events/1919285291631901/

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська 55, комерційна зона, вхід через ворота Північ 1 зі сторони Палацу Спорту або через ворота Захід 4 та 2 зі сторони Троїцької площі.

Партнери Фестивалю: Державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Громадська організація «Всеукраїнське Об'єднання Хендмейдерів», Braun, Pandora Studio, Sweet Jumble, Boyko beauty school, Зеркало моды.

Інформаційні партнери Фестивалю: Обозреватель, LuckyUkraine, Alwaysbusymama. Організатор – компанія «Профекспо».

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери