На НСК «Олімпійський» пройшла перша стратегічна сесія Всеукраїнської асоціації гідів в 2017 році

У суботу, 21 січня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені – НСК «Олімпійський», в приміщенні «Кличкоекспо» відбулася перша стратегічна сесія асоціації гідів.

Організаторами виступили Всеукраїнська Асоціація Гідів. Асоціація була утворена наприкінці 2014 року у формі громадської спілки та легалізована у 2016 року. Головною метою ВАГ є об'єднання фахівців туристичного супроводу на засадах створення сприятливих умов для розвитку національного туристичного ринку шляхом створення якісного екскурсійного продукту, підвищення рівня професійної майстерності фахівців туристичного супроводу, конкретизації їх ролі і місця в просвітницькому та виховному процесі, підвищенню авторитету професії екскурсовода та гіда. Одним із напрямків діяльності Асоціації є сприяння професійному навчанню та підвищенню кваліфікації фахівців туристичного супроводу. Ця задача вирішується шляхом надання організаційної та методичної допомоги для проведення в усіх регіонах курсів з навчання та підвищення кваліфікації екскурсоводів, гідів-перекладачів, інтерпретаторів природи, музейних працівників. У подальшому планується регулярно проводити методичні семінари та майстер-класи із залученням фахівців, що мають сертифікат FEG.

-        Ми, як головна арена країни, завжди раді вітати відвідувачів на нашій арені, адже окрім гарного архітектурного рішення на НСК «Олімпійський» є багато цікавих місць. Історія нашої арени налічую більше, ніж 90 років. На території НСК «Олімпійський» функціонує 3 музею: Музей «90-річної історії НСК «Олімпійський», Виставка-музей досягнень братів Кличко «Історія однієї мрії» та Виставка-музей футбольного клубу «Динамо» (Київ).  Враховуючи також те, що наша арена буде приймати фінал Ліги Чемпіонів в наступному році, а вже в травні Київ відвідають гості Євробачення, то НСК «Олімпійський» готовий співпрацювати з кожним гідом та відкривати свої двері для туристів та відвідувачів щодня, - розповів учасникам сесії директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Учасники сесії працювали протягом дня як в групах, так і отримали багато цікавої інформації щодо нових екскурсійно-привабливих місць. По закінченню всі учасники відвідали інтерактивну екскурсію стадіоном та відвідали музей НСК.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери