На НСК «Олімпійський» відбудеться міжнародний спортивний форум "Ukraine Relaunch"

2 березня 2017 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», відбудеться міжнародний спортивний Форум «Ukraine Relaunch. Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни», який пройде у Залі Чемпіонів спорткомплексу.

Це перший унікальний захід такого формату на тему розвитку спорту, що має на меті обговорити сучасні інструменти та стимули для бізнесу у питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в країні та популяризації здорового способу життя, що є запорукою здорової нації.

«Українці дуже талановиті та спортивні люди, й тренд – здорового способу життя набирає популярності все більше. Саме тому, ми прагнемо привернути увагу громадськості та органів влади до питань розвитку спортивної галузі – інфраструктури, спортивних шкіл, змагань – з позиції бізнесу, який прагне розвивати власну країну» -  відзначає представник оргкомітету форуму Олександр Кирієнко.

Форум є сучасною платформою комунікації між державою та спортивною громадськістю задля формування якісного порядку денного розвитку спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, презентації та обговорення імплементації кращого світового досвіду.

Участь у Форумі візьмуть більше 250 учасників – представники вищих органів виконавчої влади, відомі спортсмени та функціонери, представники спортивних федерацій та об’єднань, меценати, представники міжнародних бізнесових асоціацій, представники бізнесових кіл України та багато інших.

Під час роботи Форуму буде також проходити виставка-ярмарок історій успіху українських компаній.

Участь у Форумі в якості учасника – безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: http://sport.ukraine-relaunch.com/#register

Детальніше: сайт: http://sport.ukraine-relaunch.com/, офіційна сторінка у facebook: https://www.facebook.com/events/701332540017817

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери