На НСК «Олімпійський» відбудеться перший міжнародний форум Kiev Fashion Technology Forum

2-3 грудня 2016 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», відбудеться перший міжнародний форум Kiev Fashion Technology Forum.

Fashion-індустрія в Україні набирає темп. Все більше українських дизайнерів продаються за кордоном, показують свої колекції на світових майданчиках. З'являються молоді бренди, стартапи, яким важливо знайти правильні стратегії розвитку в руслі світових тенденцій. Kiev Fashion Technology Forum стане головним дискусійним майданчиком країни для обміну глобальним і локальним досвідом, успішними кейсами та проектами, який сміливо об'єднає два сильних напрями — IT та Fashion.

Вперше в Україні лідери IT та Fashion секторів — Дар'я Шаповалова і Вікторія Тігіпко, засновники і провідні фахівці Google, Uber, Looksery, Netpeak, ModnaKasta, Lamoda, LeBoutique, posh.ua, L. A. P. T. I., OrbitLift, Vintage Web Production, Cluise, AstraFit, Kwambio, Readdle — зберуться на одній сцені та доведуть, що мода і технології сьогодні нероздільні.

Свої кейси на Kiev Fashion Technology Forum представлять українські IT-компанії, власники унікальних стартапів, інвестори, міжнародні гості з модної сфери з досвідом роботи в Digital департаментах і топ-професіонали ринку, які окреслять можливості взаємодії двох індустрій через великі ідеї на прикладі реальних кейсів.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери