На НСК «Олімпійський» відбувся V Міжнародний форум «Польський бізнес день»

Вчора, 24 листопада 2016 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», відбувся V міжнародний форум «Польський бізнес день».

У роботі форуму традиційно взяли участь інвестори та підприємці, представники державних і місцевих органів влади, фінансових інституцій та консалтингових компаній з обох країн. До роботи форуму долучився і Посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

Звертаючись до присутніх, посол Ян Пєкло зауважив, що економіка є дуже важливою, адже це основа нашого мислення про світ і цивілізацію, а європейське співтовариство постало на базі економіки, внаслідок чого вдалося створити механізм, що добре функціонує.

«Нині є підстави для оптимізму, адже українська економіка почала набувати певного імпульсу. Крім того, лише в Польщі у нас перебуває близько 1,5 мільйона українців, які працюють, навчаються і водночас не розривають зв’язків зі своєю країною. Це створює певне економічне співтовариство, що є незворотнім процесом. Україна є потенційно величезним ринком для ЄС, і усвідомлення цього зростає. Треба лише подумати, як Україні допомогти в інтеграції та що Польща може зробити для цього», – додав він.

Після відкриття форуму відбулася панельна дискусія про перспективи розвитку польсько-української економічної співпраці «Чи 2017 рік стане роком інвестиційно-торгового буму?»

Відтак представники бізнес-спільноти Польщі й України традиційно обмінювалися досвідом, обговорювали та планували започаткування й розвиток нових проектів, визначили стратегічні напрями співпраці.

Опісля в кулуарах відбулися зустрічі B2B/B2G (представники кластерів, парків, зон, міст) з учасниками форуму.

Форум відбувався під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Організаторами форуму виступили Відділ сприяння торгівлі й інвестиціям Посольства РП у Києві, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, Міжнародний аудиторський союз, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Польсько-Українська господарча палата.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери