На НСК «Олімпійський» відкриється філателістична експозиція «Назустріч ЄВРО 2016»

Завтра, 16 лютого 2017 року, об 11:00 у приміщенні "Музей 90-річної історії НСК «Олімпійський» головної спортивної та культурної арени країни відбудеться урочисте відкриття філателістичної експозиції «Назустріч ЄВРО 2016».
У відкритті приймуть участь:
- Директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» – Віктор Анісімов;
- Автор експозиції – Олександр Канівець.
Філателістична експозиції «Назустріч ЄВРО 2016» буде представлена в Музеї арени до 16 березня 2017 року. Кожен відвідувач музею зможе з нею ознайомитися.
Ця експозиція створювалась протягом 10 років на підставі філателістичної продукції, випущеної УДППЗ «Укрпошта» та присвяченої підготовці та проведенню в 2012 році фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в Україні та Польщі, а також проводам 22 травня 2016 року національної збірної України на чемпіонат Європи. Під час проведення Євро-2012 здійснювалися поштові відправлення в дні проведення матчів з Києва, Донецька, Харкова та Львова, на території обслуговування яких знаходилися футбольні арени.
Також під час відкриття відбудеться введення в обіг художнього календарного штемпеля з перевідною датою НСК «Олімпійський», який буде постійно знаходитися на 150-му відділенню зв’язку, що й обслуговує арену.
Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу! Офіційний початок о 11:00!

Попередня акредитація ЗМІ: Тетяна +38 067 500 73 86
Місце проведення: Музей «90-річної історії НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55.
Місце зустрічі: центральний ресепшен стадіону (вхід через ворота Захід 4 зі сторони Троїцької площі)
НСК «Олімпійський» - все найцікавіше відбувається саме тут!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери