На НСК «Олімпійський» відкрився «Гранд Готель Будапешт»!

Вчора, 22 грудня 2016 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» - відкрився «Гранд Готель Будапешт»!

Ексклюзивне шоу «Гранд Готель Будапешт» - новорічне свято, яке було розроблено командою НСК «Олімпійський».  Це новий формат не тільки святкування новорічних свят, це, в першу чергу, ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору в поєднанні з квестовой грою із зануренням, шоу-програмою та ресторанним обслуговуванням.

- Багато хто думає, що на НСК «Олімпійський» в період футбольного міжсезоння нічого не відбувається. Ми хотіли б сказати, що це не так. Зараз у нас активно проходять заходи не футбольного формату, і одне з них - «Гранд Готель Будапешт». Коли ми працювали над створенням цього проекту, ми орієнтувалися на великі організації, які часто стикаються з проблемою оренди приміщень, які можуть розмістити та обслуговувати одночасно 300 і більше осіб. Проте, після того, як у нас стали приходити численні запити від невеликих колективів і фізичних осіб з приводу можливості відвідування нашого шоу, ми вирішили зробити наш «Гранд Готель Будапешт» відритим для кожного. Так, вчора кожен міг прийти з родиною, друзями або колегами і зануритися в наш неймовірний світ кінематографічно-новорічного дійства. Наш проект триватиме до 15 січня 2017 року включно, але вже тільки для корпоративних клієнтів, - розповів директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Спеціально для «Гранд Готель Будапешт» було виготовлено більше, ніж 20 000 кг загальної ваги декорацій. Гостей обслуговують 100 чоловік технічного персоналу на території близько 5 000 м2. Загальна кількість акторів, музикантів, танцюристів і вокалістів, які працюють під час шоу, складає більше 50 осіб. Тривалість шоу – 300 хвилин.

Вчора «Гранд Готель Будапешт» відвідали такі знаменитості, як Соломія Вітвіцька - ведуча ТСН.Особливе, і Ірина Батько-Ступка – директор Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я»:

- НСК Олімпійський перетворився в Готель Будапешт. Дитяче захоплення від кожного готельного номера, рецепції! Особливо яскраві ліфти!) Ефект WOW! - написала після відвідування шоу на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Соломія Вітвіцька.

- Я дуже вдячна співробітникам НСК «Олімпійський» за чудовий вечір! Неймовірне шоу! Весело!!!! Раджу всім брати друзів і на шоу. Воно того варте!!! - написала в соціальній мережі Facebook Ірина Батько-Ступка.

Протягом 5-ти годин заходу гості насолоджувалися грандіозним шоу та вишуканою кухнею. Весь вечір працював професійний ведучий; шоу-балет (програма на гранд сцені) вокалісти і музиканти (програма на гранд сцені) фан-казино (Лаунж 1); розважальна музична програма наживо (Лаунж 2, лаундж готелю) актори квесту, а також «постояльців» «Гранд Готель Будапешт» очікувало багато інших приємних сюрпризів!

«Гранд Готель Будапешт» для корпоративних клієнтів стартував 15 грудня 2016 року та триватиме до 15 січня 2017 року включно.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери