На НСК «Олімпійський» вкотре відбувся національний конгрес кардіологів України

Впродовж трьох днів, 20 – 22 вересня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», завершився третій день національного конгресу кардіологів України, який вже традиційно проходить у стінах київського стадіону.

У цьому році особливу увагу було приділено питанню формування персоніфікованого підходу до лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями на основі доказової медицини та практичного досвіду профілактичної кардіології та спадкоємності в роботі кардіологів та кардіохірургів і питанням реформування в галузі кардіології.
Важливою подією на Конгресі стала презентація Державної програми профілактики, лікування та реабілітації серцево-судинних захворювань на 2017–2021 роки.

У рамках Конгресу були проведені Спільна наукова сесія Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, а також I Українсько-польський форум.

Також на Конгресі для лікарів за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина» був вперше прочитан курс лекцій «Кардіологія для сімейних лікарів» і продовжено курс «Практична аритмологія».

Завершився Конгрес нарадою з організаційно-методичних проблем кардіології та Генеральною асамблеєю Асоціації кардіологів України.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери