Незабаром ФК «Динамо» (Київ) та New Balance представлять нову форму

18 липня 2018 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться презентація нової ігрової форми, в якій київське «Динамо» буде виступати у всіх турнірах у сезоні 2018/2019.

Після прес-конференції, в якій візьмуть участь представники New Balance, StarLink Group і ФК «Динамо», на полі НСК «Олімпійський» відбудеться тренування команди, що відкрите для представників ЗМІ та вболівальників.

Один зі світових лідерів з виробництва спортивного екіпірування, американська компанія New Balance з нового сезону стає офіційним спортивним партнером найтитулованішого футбольного клубу України, ФК «Динамо» Київ. Договір про співпрацю включає три сезони – 2018/2019, 2019/2020 та 2020/2021 рр. Таким чином, київське «Динамо» приєднується до інших іменитих клубів, серед яких англійський «Ліверпуль», іспанський «Атлетик», португальський «Порту», шотландський «Селтік», французькі «Лілль» і «Нант» та ін.
Відтепер компанія  New Balance буде забезпечувати екіпіровкою всі команди ФК «Динамо» – від першої команди, яка щороку представляє Україну на євроарені, до наймолодших вікових груп знаменитої на весь світ динамівської академії.

Детальна інформація про презентацію нової ігрової форми сезону 2018/2019 буде доступна найближчим часом.
Нову екіпіровку сезону 2018/19 вболівальники «біло-синіх» зможуть придбати в офіційних інтернет-магазинах shop-fcdk.com і newbalance.ua, а також у фірмових магазинах ФК «Динамо» Київ і New Balance відразу після її презентації 18 липня 2018 року.

Перший матч в екіпіровці New Balance «Динамо» проведе вже 21 липня в Одесі, де зіграє за престижний трофей – Суперкубок України.
У рамках партнерства компанія New Balance розроблятиме для ФК «Динамо» екіпіровку ексклюзивного дизайну починаючи з сезону 2019/2020.

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський» за матеріалами © FC Dynamo Kyiv

Наші Партнери