Новий футбольний сезон на НСК «Олімпійський» розпочався з презинтації нової ігрової форми ФК «Динамо» (Київ)

Сьогодні, 18 липня 2018 року, в Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – футбольний клуб «Динамо» (Київ) презентував нову ігрову форму сезону 2018/2019.

Презентація почалася з офіційної прес-конференції, в якій взяли участь перший віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Сівков, віце-президент New Balance по регіону EMEА Фран Ален, засновник ТОВ «Старлінк Груп» Володимир Кравченко, віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Олексій Паламарчук, директор ТОВ «Старлінк Груп» Ігор Шкурченко, головний тренер ФК «Динамо» (Київ) Олександр Хацкевич, а також спортивний директор ФК «Динамо» (Київ) Олексій Михайличенко.

Після вступного слова представники клубу та компанії New Balance підписали меморандум про співпрацю на найближчі три роки, після чого представникам ЗМІ було представлено два комплекти ігрової та воротарської форми «Динамо» у новому сезоні. Представляли форму Сергій Сидорчук, Денис Бойко, Георгій Бущан та Віктор Циганков.

Вибираючи форму для ФК «Динамо» (Київ), компанія New Balance хотіла поєднати в ній як класичну елегантність, так і важливий для клубу та вболівальників синій та білий кольори найтитулованішого клубу України. У виборі шрифту брали участь відомі дизайнери: Марія Прийдан та Сергій Мельник, які вже продемонстрували свою пристрасть до футболу та ФК «Динамо» (Київ), створивши оновлену емблему клубу. Нова футбольна форма має всі необхідні властивості, забезпечуючи футболістам максимальний комфорт протягом всього матчу: легкість, функціональність та стиль.

Закінчилася презентація відкритим тренування ФК «Динамо» (Київ) та автограф сесією гравців.

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери