НСК «Олімпійський» приєднався до проекту «Шлюб за добу»

Сьогодні, 14 лютого 2017 року, у Президентській ложі головної культурної та спортивної арени країни – НСК «Олімпійський» - відбулася презентація нової послуги: одруження за спрощеною процедурою в рамках проекту «Шлюб за добу». У День святого Валентина, який ще називають днем всіх закоханих, головна арена країни отримала сертифікат про присвоєння статусу організатора шлюбної церемонії та стала третім об’єктом у Києві, де реалізовано пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». У перший день дії сервісу на новій локації одружилися 3 пари молодят.
«Сьогодні ми були свідками, напевно, однієї з найважливіших подій для кожної людини – створення сім’ї. Не менш знаковим є те, що сьогодні у молодят є можливість зареєструвати шлюб на головній спортивній арені країни. Це місце сповнене позитивними емоціями вболівальників із всієї країни, це місце де кується перемога. А перемога і позитив – це те, що має бути в кожній сім’ї», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.
При цьому він зауважив, що нині пілотний проект «Шлюб за добу» діє вже у понад 20 містах України. 
Міністр також поінформував присутніх, що на розгляд парламенту вже внесено зміни до законодавства, які дадуть можливість перевести даний проект у розряд постійно діючих.
«Я переконаний, що Парламент підтримає нашу ініціативу. Ми передаємо ці повноваження місцевим органам влади і ми спрощуємо життя українців, прибираючи бюрократію і непотрібну паперову тяганину», - заявив Павло Петренко.
Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко у свою чергу вручив генеральному директору НСК "Олімпійський" Валентину Груздєву сертифікат, який підтверджує повноваження спортивного комплексу як організатора державної реєстрації шлюбів у рамках проекту «Шлюб за добу».
«За час з запуску проекту в Києві більше тисячі пар було зареєстровано за новою процедурою. Сьогодні у нас є новий суб’єкт, який зможе дарувати людям щастя на цій чудовій арені», - наголосив Станіслав Куценко.
«НСК «Олімпійський» – це місце, де завжди проходять видатні події. Я дуже вдячний Міністерству юстиції за цю довіру. Ми пишаємося тим, що саме на НСК від сьогодні будуть поєднуватися серця», - додав генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.
НСК «Олімпійський» - арена, що об’єднує серця!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Довідково:
Пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» розпочався 29 липня 2016 року. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.
Серед перших до проекту приєдналися прифронтові міста Сєверодонецьк, Маріуполь та Херсон. Також в першій хвилі запуску сервісу були популярні туристичні міста Київ, Львів та Одеса.
Нині проект уже діє у 20 містах: Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Вінниця, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Чернігів. А сервісом скористалися понад 5 000 пар молодят.

Наші Партнери