НСК «Олімпійський» знову прийме легендарних Depeche Mode

Сьогодні, 11 жовтня 2016 року, легендарна група Depeche Mode оголосила про своє світове турне GlobalSpirit Tour на підтримку нового студійного альбому Spirit, реліз якого відбудеться на початку весни 2017 року на лейблі Columbia Records.

Global Spirit Tour стартує 5 травня 2017 року Швеції, а закінчиться – 23 липень 2017 року в Румунії. Тур охопить 32 міста та 21 країну по всій Європі, серед яких Франція (Париж), Італія (Мілан), Німеччина (Берлін) і Британія (Лондон). Заплановане число шанувальників групи, які відвідають концерти - 1,5 мільйона фанів.

У рамках цього туру концерт відбудеться і на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» - 19 липня 2017 року. Продаж квитків стартує 12 жовтня 2016 року в 15:00 на сайтах anshlag.com.ua і concert.ua. Перші квитки коштуватимуть від 590 грн.

Під час Global Tour Spirit Depeche Mode буде продовжувати свою благодійну діяльність: збір коштів для забезпечення безпечної питної води для всіх країнах.

Після проведення концертів в Європі влітку 2017 року, Global Spirit Tour продовжить свою ходу в Північній і Південній Америці. Global Spirit Tour стане 18-тим туром групи і першим живим виступом за більш, ніж три роки.

Нагадуємо, що остання на сьогодні студійна платівка Depeche Mode – Delta Machine – вийшла ще в 2013 році. Восени 2015 року лідер Depeche Mode Дейв Гаан і його сайд-проект Soulsavers випустили альбом Angels & Ghosts.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери