НСК «Олімпійський» напередодні 95-річного ювілею відкрив закулісся своєї роботи для представників ЗМІ!

8 серпня 2018 року головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – запросила представників засобів масової інформації подивитися закулісся складної системи, що забезпечує  життєдіяльність  стадіону.

Під час прес-туру журналісти ознайомилися з маловідомими аспектами технічної «начинки» стадіону: як забезпечується безперебійне живлення електроенергією, працює вакуумна система відведення стічних вод, відвідали кімнату управління електронними табло та звуковою системою. Також журналісти побачили та особисто запустили трансформатор стадіону, який у разі відключення електроенергії  забезпечить 8 годин роботи основних систем арени. Окрім цього представники ЗМІ відвідали кімнату відеоспостереження, музей «90-річної історії НСК «Олімпійський», роздягальню домашнього клубу «Динамо», проінспектували газон і подивилися систему підігріву поля. Під час туру журналісти мали змогу поспілкуватися з працівниками технічних служб арени та отримати необхідну інформацію «з перших вуст».

-    95 років для людини – це вічність! Проте для арени, яку створили люди, це просто мить. «Олімпійський» - свідок і частина великої історії української держави та несе вогник подій і сподівань українського народу. Це – наша національна гордість. Ми завжди раді бачити щасливі обличчя наших відвідувачів. Віримо,  що так буде й надалі, - підсумував заступник генерального директора з адміністративної роботи Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.  

Нагадаємо, що 12 серпня головній спортивній та культурній арені країни виповниться 95 років! Дякуємо, що Ви з нами! Створюємо історію разом!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери