НСК «Олімпійський» отримав подяку від Міжнародного жіночого клубу Києва

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» - отримала подяку від Міжнародного жіночого клубу Києва.
- Цей сертифікат присуджується НСК "Олімпійський" в знак визнання його цінного внеску під час проведення та організації 24-ого Благодійного Ярмарку «IWCK Charity Bazaar», що відбувся 3 грудня 2016 року, - йдеться в подяці.
Нагадаємо, що три роки поспіль Міжнародний жіночий клуб Києва на території головної арени країни проводить щорічний благодійний ярмарок «IWCK Charity Bazaar». Цей захід організовується щорічно на початку грудня, щоби зібрати гроші для тих українців, які потребують допомоги. Усі надходження з цього ярмарку йдуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що залишились у скрутному становищі та потребують допомоги.
Організатори – Міжнародний жіночий клуб Києва – неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з іноземних країн, що проживають в Україні. На сьогоднішній день організація налічує більше 200 учасників з понад 59 країн світу, зокрема, об'єднуючи представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах; дружин дипломатів і представників бізнесу.
В останньому ярмарку взяли участь представники: 41 дипломатичних установ, міжнародних компанії, українських та міжнародних культурних організацій. На урочисту подію завітали більш ніж 8 000 гостей, які допомогли зібрати більше, ніж 1 900 000 гривень за час проведення ярмарку. Остаточна сума, зібрана під час Ярмарку, склала 3 100 000 гривен завдяки внескам спонсорів.
- Ми, як головна культурна та спортивна арена країни, раді приймати у себе третій рік поспіль «IWCK Charity Bazaar». Безперечно, це один із найпозитивніших, найяскравіших та найулюбленіших заходів для киян та гостей столиці. Дякуємо організаторам за неоціненний внесок в благодійну діяльність в нашій країні, успіхів всім та натхнення на нові цікаві звершення та проекти, - подякував директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

НСК «Олімпійський» - місце визначних подій та особливих моментів!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери