НСК «Олімпійський»: рік розпочали активно, і це лише початок!

1153-horz.jpg
У грудні 2016 року головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – представила клієнтам новий вид сервісу - унікальний проект власного виробництва – корпоративне новорічне шоу «Гранд Готель Будапешт».

Ексклюзивне шоу «Гранд Готель Будапешт» - новорічне естрадно-розважальна вистава, яка була розроблено командою НСК «Олімпійський». Це новий формат не тільки святкування новорічних корпоративів, це, в першу чергу, ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору в поєднанні з квестовою грою, шоу-програмою та ресторанним обслуговуванням.

- Коли ми працювали над створенням цього проекту, ми орієнтувалися на великі організації, які часто стикаються з проблемою оренди приміщень, які можуть розмістити та обслуговувати одночасно 300 і більше осіб. Проте, після того, як у нас стали приходити численні запити від невеликих колективів і фізичних осіб з приводу можливості відвідування нашого шоу, ми зробили одну дату відкритою. Кожен міг прийти з родиною, друзями або колегами та зануритися в наш неймовірний світ феєричного новорічного дійства. Люди ділилися світлинами, зробленими в наших неймовірно гарних декораціях, на своїх сторінках у соціальних мережах. Після цього ми стали ще й отримувати запити на проведення фотосесій. Нам дуже приємно, що цей проект був повністю підготовлений та реалізований командою НСК «Олімпійський», а також отримав такі позитивні відгуки від наших клієнтів. Запевняю Вас, що ми не зупинимося на досягнутому, і вже почали розробляти нові цікаві проекти, які порадують наших відвідувачів в цьому році, - розповів директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Цікаво те, що спеціально для «Гранд Готель Будапешт» було виготовлено понад 20 000 кг загальної ваги декорацій. Декорації вражають своєю величністю та красою, також дозволяють повністю перенестися в готельну атмосферу та відчути себе гостем готелю. Гостей обслуговують 100 чоловік технічного персоналу на території близько 5 000 м2. Загальна кількість акторів, музикантів, танцюристів і вокалістів, які працюють під час шоу, складає більше 50 осіб. Тривалість шоу – 300 хвилин.

Крім цього, спеціально для «Гранд Готель Будапешт» була написана пісня, яка має однойменну назву. Виконавець – група «MARLEN», автор слів і музики – Сергій Романов.

Протягом 5-ти годин заходу гості насолоджуються грандіозним шоу: працюють професійний ведучий, шоу-балет, вокалісти та музиканти (програма на гранд сцені) фан-казино (Лаундж 1); розважальна музична програма наживо (Лаундж 2, лаундж готелю) актори квесту, а також «постояльців» «Гранд Готель Будапешт» очікують багато інших приємних сюрпризів!

Для корпоративних клієнтів «Гранд Готель Будапешт» триватиме до 15 січня 2017 року включно. Є можливість проведення фотосесій в декораціях, запис обов'язковий: Володимир +38 063 900 47 17.

НСК «Олімпійський» - все найцікавіше відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери