НСК «Олімпійський» вітає з Днем Конституції України!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин: політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Українська держава завжди вшановувала засади вільного та демократичного суспільства. Недарма саме українцями була створена перша конституція – Конституція Пилипа Орлика. Це був договір гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика зі старшиною та Козацтвом війська, який визначав права та обов’язки усіх членів Війська, укладений у 1710 році.

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – щиро вітає всіх українців із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери