НСК «Олімпійський» вітає з Днем туризму!

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський», вітає з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм останнім часом набув широкого розвитку.

Наша столиця, з вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму.

НСК «Олімпійський» щиро бажає працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Ми ж у свою чергу радо запрошуємо відвідати екскурсію спортивного серця столиці – НСК «Олімпійський». Місце проведення головних спортивних змагань України стане відкритим для вас. Ви побачите стадіон так, як його бачать тільки самі заслужені спортсмени і VIP-гості.

Ви побуваєте в самих затишних куточках «Олімпійського». Всі сектора, всі VIP-зони і ложі будуть відкриті для вас. У супроводі гіда, який знає «Олімпійський» краще, ніж свої «п'ять пальців», ви пройдете шлях, що веде від воріт площі біля стадіону до потаємних місць спортивної арени. Вам покажуть те, про що тільки може мріяти справжній любитель спорту. І найголовніше: ви побачите головну частину стадіону - роздягальні футбольних команд. Подумайте тільки, ви опинитеся в місці, де найгостріші почуття пробивали легенд світового футболу.

Замовити екскурсію: excursion@nsc-olimpiyskiy.com.ua або тел. +38 044 590 66 96, +38 044 590 66 95, моб. +38 067 323 40 49, +380 63 900 47 49

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери