Головна арена країни - НСК «Олімпійський» - вітає з Новим 2017 роком!

Шановні вболівальники, гості, представники засобів масової інформації, клієнти, партнери – наші любі друзі головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський»!

Добігає до завершення 2016 рік: рік – високосний, рік здебільшого складний, проте й – насичений новими проектами, подіями, викликами та перемогами. У цьому році наша арена отримала унікальне право проведення фіналу Ліги Чемпіонів в 2018 році, ми були одним із основних претендентів на проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». На стадіоні впроваджені нові послуги та пропозиції для наших клієнтів: квести, розважальні шоу, тест драйви, бігові клуби, школа футболу – це тільки мала частина з наших новацій. Ми розширили коло партнерів і спонсорів.

Дякуємо Вам за участь та висвітлення наших заходів, об’єктивність, неупередженість та лояльність! Ми цінуємо Вас та Вашу працю задля розвитку нашого футболу, спортивного руху та культурного процвітання нашої країни.

Напередодні Нового року прийміть наші щиросердечні побажання на прийдешній рік. Бажаємо Вам здійснення всіх мрій, нехай наступний рік буде наповнений лише яскравими враженнями та позитивними подіями! Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, злагода та добробут! Любові, здоров'я та радості, посмішок і веселого настрою!

У 2017 році НСК «Олімпійський» чекає багато яскравих та унікальних подій! Ми зробимо наступаючий рік незабутнім для Вас, подаруємо багато приємних спогадів і позитивних емоцій!

До зустрічі на трибунах!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери