НСК «Олімпійський» запрошує активно проводити час на Алеї Здоров'я

Осінь - це не привід впадати в сплячку, хандрити і не займатися спортом. Це чудовий та чарівний час для активного відпочинку, саморозвитку і веселого проведення часу. Головна спортивна і культурна арена країни - НСК «Олімпійський» - запрошує всіх бажаючих любителів активного відпочинку відвідати Алею Здоров'я НСК «Олімпійський», яка працює щодня з 9:00 до 20:00.

Алея Здоров'я НСК «Олімпійський» - це самий центр Києва в 300 м. Від станції метро «Олімпійська», свіже повітря, особлива атмосфера столичної арени, відмінна безпечна кільцева траса 740 м., А також великий вибір прокатного обладнання та інвентарю. Можливість взяти інвентар на нічні покатушки.

Приїхавши до нас, ви можете приміряти, потестити ролики провідних виробників, а головне - отримати хорошу консультацію щодо вибору ваших перших роликів.
У прокаті Роллер Клубу більше сотні пар, всі моделі були відібрані у провідних виробників та пройшли перевірку часом і нашими тренерами. Весь прокат вчасно обслуговується, змащується, сушиться, ремонтується.

У вашому розпорядженні 740 м. гладкого граніту, траса з невеликим ухилом навколо чаші стадіону, стійки чаші нахилені, що дає 50% тіні на трасу в сонячну погоду, галерейні проходи мають ефект труби, легкий БРИЗ забезпечений. Під час дощу траса суха, так що можна не відриватися від улюбленого захоплення. Це безпечна зона, немає машин, багато простору для розвитку.

Алея Здоров'я НСК «Олімпійський» - дійсно здорова по духу і принципам: у нас не курять і немає алкоголю!

Також, нагадаємо, що традиційно, 14 жовтня 2017 року, на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський», відбудуться чергові осінні #роллерстарти в честь закриття літнього сезону 2017! Беріть своїх малюків, резервуйте цю дату для цікавого дозвілля всієї сім'ї і надайте своїй дитині можливість проявити себе в наших змаганнях! Н пропускаємо і беремо участь!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери