НСК «Олімпійський» запрошує на традиційне Коло бажань!

Щороку, 12 серпня, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – святкує свій День Народження.

Арена має майже вікову історію, пережила багато історичних моментів, бачила радість перемог та нових звершень. НСК – магічне місце, яке зібрало в собі великий енергетичний потенціал багатьох поколінь вболівальників, спортсменів та гостей, це сакральне серце країни!

Запрошуємо всіх киян та гостей столиці відвідати НСК «Олімпійський» в 95-ту річницю стадіону та долучитися до традиції арени – Кола бажань! Кожен, хто забажає, зможе відвідати НСК, пройти коло навколо смарагдового серця стадіону по висококласним біговим доріжкам та загадати бажання! Коло бажань триватиме 95 хвилин! З кожним роком кількість хвилин збільшується відповідно до кількості років НСК «Олімпійський»!

Магія кола має коріння ще в Стародавньому Вавилоні, Стародавньому Єгипті, в своїх ритуалах її використовували й індіанці.

Коло – це область концентрації енергетичного потоку. Саме НСК «Олімпійський» – арена, котра концентрує в собі вже протягом багатьох десятиліть неймовірну кількість енергії та емоцій, обов’язково допоможе Вашому бажанню втілитися в реальність!

Запрошуємо долучитися до заходу, привітати головну арену країни з 95-річчям, підтримати традицію та стати частиною спортивної історії країни!

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська 55, Північні ворота, вхід через ворота Північ 1 (зі сторони станції метро «Палац Спорту»).

Офіційний початок о 19:30, закінчення о 21:05!

ОБОВЯЗКОВА ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ: прохання не приходити на Коло на високих та гострих підборах!

Додаткова інформація в прес-службі стадіону: [email protected] або 044 590 67 01.

НСК «Олімпійській» - місце, де здійснюються мрії!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери