Запрошуємо на унікальну фотосесію в «Гранд Готель Будапешт»!

22 грудня 2016 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» - відкрився «Гранд Готель Будапешт»!

Ексклюзивне шоу «Гранд Готель Будапешт» - новорічне свято, яке було розроблено командою НСК «Олімпійський».  Це новий формат не тільки святкування новорічних свят, це, в першу чергу, ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору в поєднанні з квестовой грою із зануренням, шоу-програмою та ресторанним обслуговуванням.

Спеціально для «Гранд Готель Будапешт» було виготовлено більше, ніж 20 000 кг загальної ваги декорацій. Декорації вражають своєю величністю та красою, також дозволяють повністю перенестися в готельну атмосферу та відчути себе гостем готелю.

НСК «Олімпійський» запрошує на унікальну фотосесію в декораціях нашого неймовірно проекту. У Вас в колекції залишаться неймовірно барвисті і вишукані фото атмосфери «Гранд Готель Будапешт»! Додаткова інформація: Володимир +38 063 900 47 17.

Також нагадуємо, що «Гранд Готель Будапешт» для корпоративних клієнтів стартував 15 грудня 2016 року та триватиме до 15 січня 2017 року включно.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери