НСК «Олімпійський» запрошує на видовищне новорічне шоу

Як повідомлялося раніше, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – вводить нову послугу – святкування новорічних корпоративів у форматі шоу «Гранд Готель Будапешт». Це новий формат не тільки святкування новорічних свят, це, в першу чергу, ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору в поєднанні з квестовой грою із зануренням, шоу-програмою та ресторанним обслуговуванням.

- Коли ми придумали «Гранд Готель Будапешт» ми орієнтувалися на великі організації, котрі часто стикаються з проблемою оренди приміщень, що  можуть розмістити та обслуговувати одночасно 300 і більше осіб. Проте, після того, як до  нас стали надходити численні запити від невеликих колективів і фізичних осіб з приводу можливості відвідування нашого шоу, ми вирішили зробити наш «Гранд Готель Будапешт» відритим для кожного. Поспішаю Вам повідомити, що 22 грудня 2016 року ми робимо відкриту дату для всіх бажаючих. Ви зможете прийти з родиною, друзями або колегами та зануритися в наш неймовірний світ кінематографічно-новорічного дійства. Зараз ми приймаємо заявки по телефону, але думаємо про те, щоби була можливість відкрити онлайн продаж. Про це ми, звичайно ж, відразу повідомимо на наших ресурсах, - розповів директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Нагадуємо, що спеціально для «Гранд Готель Будапешт» буде виготовлено 20 000 кг загальної ваги декорацій. Гостей будуть обслуговувати 100 чоловік технічного персоналу на території близько 5 000 м2. Загальна кількість акторів, музикантів, танцюристів і вокалістів, які будуть працювати під час шоу, складе більше 50 осіб. Тривалість шоу – 300 хвилин. «Гранд Готель Будапешт» для корпоративних клієнтів стартує 15 грудня 2016 року та триватиме 30 днів, до 15 січня 2017 року включно.

Протягом 5-ти годин заходу все наші гості зможуть насолодитися грандіозним шоу і вишуканою кухнею. Весь вечір буде працювати професійний ведучий; шоу-балет (програма на гранд сцені) вокалісти і музиканти (програма на гранд сцені) фан-казино (Лаунж 1); розважальна музична програма наживо (Лаунж 2, лаундж готелю) актори квесту, а також «постояльців» «Гранд Готель Будапешт» очікує багато інших приємних сюрпризів!

Додаткова інформація: Володимир +38 063 900 47 17, +38 044 590 67 07 або v.bugai@nsc-olimpiyskiy.com.ua

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери