НСК «Олімпійський» запроваджує нову послугу - новорічне шоу «Гранд Готель Будапешт»

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – запроваджує нову послугу – святкування новорічних корпоративів у форматі шоу «Гранд Готель Будапешт»!

«Гранд Готель Будапешт»  – це абсолютно новий формат корпоративного заходу, який був розроблений командою професіоналів НСК «Олімпійський», за плечима у котрої величезний досвід організації грандіозних концертів зірок світового масштабу, футбольних матчів європейського рівня, весіль та інших особливих подій представників української еліти, конференц-заходів за участю перших осіб держави, представників іноземних дипломатичних місій.

-        Команда НСК «Олімпійський» завжди враховує потреби своїх клієнтів, а також постійно слідкує за світовими івент-тенденціями. Саме тому, ми й розробили  «Гранд Готель Будапешт». Це ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору. Кожен відвідувач зможете насолодитися грандіозним шоу, вишуканою кухнею, отримати незабутні приємні емоції. Відкрию таємницю, що під час нашого шоу буде працювати декілька локацій: гранд-сцена, де гостей розважатиме професійний ведучий, шоу-балет, вокалісти та музиканти. На першому лаунджі у нас буде розміщено фан-казино, а на другому – постійно відбуватиметься розважальна музикальна програма наживо. Окрім цього відбуватиметься квест-гра із зануренням. Ми впевнені, що зможемо задовольнити вишукані смаки кожного з наших відвідувачів та задати нову тенденцію на ринку новорічних святкувань, а також знову підтвердити статус головної культурної арени країни,  - розповів директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Окрім цього, спеціально для «Гранд Готель Будапешт» буде виготовлено 15 000 кг загальної ваги декорацій. Гостей обслуговуватимуть 100 чоловік технічного персоналу на територія біля 5 000 м2. Загальна кількість акторів, музикантів, танцюристів та вокалістів, що працюватимуть під час шоу, складатиме понад 50 чоловік. Тривалість шоу – 300 хвилин. «Гранд Готель Будапешт» стартує 15 грудня 2016 року та триватиме 30 днів, до 15 січня 2017 року включно.

Окрім шоу програми НСК «Олімпійський» пропонує:

унікальний майданчик – локації головної культурної та спортивної арени країни еліт класу;
орієнтування на потреби клієнтів та їх побажання;
можливість одночасно прийняти до 700 відвідувачів;
абсолютно новий формат корпоративних святкових заходів: поєднання розважальної програми, шоу-балету, виступів зірок з інтелектуальною квестовою грою із зануренням;
вишукане ресторанне обслуговування кейтирінгу НСК «Олімпійський»;
високий рівень безпеки завдяки службі безпеки арени;
наявність власного паркінгу на закритій для інших відвідувачів території;
повне занурення в абсолютно інший світ, що дозволить учасниками відпочити та  отримати незабутні емоції;
ексклюзивне дійство, створене за мотивами відомого кінематографічного твору.
Запрошуємо провести найфеєричніше святкування новорічного свята на головній культурній та спортивній арені країни!

Додаткова інформація: Володимир +38 063 900 47 17, +38 044 590 67 07 або v.bugai@nsc-olimpiyskiy.com.ua

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери