НСК «Олімпійський» вітає зі Всесвітнім днем навколишнього середовища!

Прийміть наші вітання з нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища!

Цей день – це ще одна нагода нагадати людству, що ми усі маємо спільний обов'язок зберігати  для наступних поколінь нашу планету, яка невпинно втрачає свої скарби та життєздатність. Ресурси планети виснажуються і безпечне життя людства опиняється під серйозною загрозою.

Тому щороку, 5 червня, люди по всій планеті відзначають Всесвітній день навколишнього середовища, започаткований Організацією Об'єднаних Націй ще у 1972 році. Це день закликає до спільних дій, що мають на меті покращення довкілля зараз та у майбутньому.

Сьогодні ми хочемо висловити подяку усім, хто долучається до нашої спільної справи – збереження навколишнього середовища. Відомо, що основою концепції НСК «Олімпійський» як Зеленого стадіону є принцип активної підтримки політики захисту навколишнього середовища з метою продовження створення на території арени зони для відпочинку, куди б могли прийти мешканці та гості столиці. Головна спортивна арена країни готова подати приклад і поділитися практичним досвідом, як можна вносити щоденний посильний внесок у захист екології з користю для бізнесу і життя.

Зичимо усім захисникам довкілля міцного здоров'я, злагоди, натхнення, благополуччя і нових досягнень та звершень у виконанні спільної і великої мети!

Шановні вболівальники та гості стадіону, давайте подбаємо про навколишнє середовище і майбутнє планети разом!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери