«Колос» впевнено проходить до фіналу плей-офф УПЛ

Команда Костишина вже в першому таймі забезпечила собі комфортну перевагу над СК «Дніпро-1». За дві хвилини господарі забили двічі – спочатку Оріховський відгукнувся на пас Антюха та головою переправив м’яч у ворота, а потім і сам Денис пробив в падінні, і м’яч рикошетом від Цурікова опинився у воротах Кліщука.

Гра «Дніпра-1», що мав кілька гарних моментів на початку тайму, після пропущених голів розвалилася. Хлопці Михайленка почали більше помилятися та майже не загрожували спокою Волинця.

Після перерви «Дніпро-1» швидко скоротив рахунок. Супряга сильно пробив і Євген Волинець випустив м’яч за лінію. Але «Колосу» знову вистачило всього дві хвилини, щоб поновити перевагу – дубль Антюха. Фінальну крапку на 89-й хвилині матчу поставив Євген Морозко.

Гра у другому таймі взагалі складалася динамічно та йшла на зустрічних курсах, що точно мало сподобатися вболівальникам, які сьогодні після довгої перерви прийшли на стадіон. За грою улюблених команд спостерігало 2915 глядачів.

«Колос» перемагає та зіграє у фіналі плей-офф за путівку до кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

«Колос» - «Дніпро-1» - 4: 1
Голи: Оріховський (22), Антюх (24, 51), Морозко, 89 - Супряга (48)
Попередження: Морозко (14), Задоя (24), Максименко (35) - Цуріков (6), Ді Франко (44)
«Колос»: Євген Волинець, Олексій Зозуля, Максим Максименко, Віталій Гавриш, Владислав Ємець, Євген Задоя (Кирило Петров, 53), Павло Ореховський, Євген Смирний, Денис Антюх, Євген Морозко, Володимир Лисенко (Олександр Бондаренко, 53).
«Дніпро-1»: Андрій Кліщук, Володимир Адамюк, Олександр Сваток, Сергій Логінов, Андрій Цуріков, Юрій Вакулко (Скргей Булеца, 62), Ді Франко (Сергій Кравченко, 46), Ігор Когут, Олексій Хобленко, Владислав Супряга, Дмитро Коркішко (Тейлор, 46)

Наші Партнери