Олександра Лобода провела ексклюзивний тур головною ареною країни

Сьогодні, 21 липня 2018 року, перед початком нового футбольного сезону ведуча програми «Про футбол» Олександра Лобода особисто провела екскурсію головною спортивною та культурною ареною країни – НСК «Олімпійським», а також розповіла про цікаві випадки зі своєї роботи на стадіоні.

-          12 серпня цього року НСК «Олімпійський» виповнюється 95 років. У зв’язку з цим ми підготували багато приємних сюрпризів для наших гостей та підписників наших сторінок у соціальних мережах. Так, ми постійно проводимо розіграші квитків на заходи, що проходять на арені, а також футбольної атрибутики. Наразі ми вводимо нову послугу – екскурсійний тур із зіркою. Якщо наші відвідувачі захочуть бачити когось із відомих людей під час екскурсії, вони можуть залишати свої побажання у нас на сторінках. Ми обов’язково будемо намагатися задовольнити всі запити. Сьогодні перший тур з Олександрою, яка є уособленням футбольної журналістики, провела багато часу, працюючи у нас на арені. Ми впевнені, що Олександра має багато цікавого, що розповісти та згадати, - розказали у прес-службі НСК «Олімпійський».

Щоби потрапити на екскурсію всі охочі мали залишити відгук на сторінках НСК у соціальних мережах. Заявок було набагато більше, ніж місць, тому за допомогою сервісу «Рендом» було обрано щасливчиків. Відвідувачі під час екскурсії побачили Олімпійський дворик (до останньої реконструкції там були роздягальні гравців), роздягальню домашнього клубу ФК «Динамо» (Київ), побували в чаші стадіону, а також пройшлися сходинками, якими підіймаються гравці, виходячи на поле перед грою. На завершення залишили відвідини Музею «90-річної історії НСК «Олімпійський» і безпосереднє спілкування із Олександрою.

-          Цього тижня починається новий футбольний сезон. На НСК «Олімпійський» буде проводитись чимало матчів, стадіон знову збиратиме, я сподіваюсь, купу вболівальників. Тому це прекрасно перед стартом пройтися коридорами, якими вже скоро виходитимуть футболісти за своїми перемогами, - поділилася Олександра Лобода.

Нагадаємо, що побажання щодо зіркового учасника можна залишити на сторінках НСК «Олімпійський» у соціальних мережах Фейсбук або Інстаграм

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери