Правила роботи представників ЗМІ під час фіналу Ліги Чемпіонів

ЗОНИ ДЛЯ РОБОТИ

Є дві робочі зони для медіа. Перша (головна) розташована за столом медіа-інформації, в кінці коридору ліворуч, і містить 120 робочих позицій.

Друга медіа зона розташована позаду конференц-залу і містить 80 робочих місць.

Обидві області обладнані живленням (шумозаглушення Schuko) та Wi-Fi. Кабельні підключення до Інтернету та телевізійні екрани доступні лише в першій медіа-робочій зоні.

Робочі години:

26 травня: 10:00-03:00

 

ЗАЛА ДЛЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЙ

Зала для прес-конференцій знаходиться біля зон роботи ЗМІ на рівні 0.

Будь ласка, дотримуйтесь правил, які оголосить медіа-офіцер УЄФА на початку кожної прес-конференції. Оскільки всі прес-конференції транслюватимуться наживо, будь ласка, перш ніж поставити запитання, дочекайтесь мікрофону, представтесь та назвіть свій ЗМІ. Також просимо ставити запитання однією з офіційних мов (англійська, іспанська або українська).

Будь ласка, зауважте, що обидві прес-конференції будуть транслюватись наживо на медіа-каналі УЄФА. Повні розшифровки усіх прес-конференцій також будуть доступні на медіа-каналі УЄФА.

Фотокореспондентам доступ у залу для прес-конференцій не дозволяється, однак ЗМІ зможуть безкоштовно отримати фото для редакційного використання – через медіа-канал УЄФА.

 

ЗМІШАНА ЗОНА

Змішана зона розташована на рівні 0 стадіону - у сервісному тунелі між входом для гравців у зони роздягалень та автобусами команд.

Змішана зона відкриється після фінального свистка. Доступ до неї дозволений тільки представникам ЗМІ.

Змішана зона буде розділена на кілька секторів для (i) теле- та радіо- власників прав на трансляцію, а також для (ii) теле- та радіо- , що не володіють правами і (iii) представників преси.

Відеозйомка у чаші стадіону (тобто з видом на поле) у день матчу заборонена. Щоб уникнути проблем, будь ласка, дотримуйтесь правил поведінки для акредитованих УЄФА представників ЗМІ.

 

ЗБЕРІГАННЯ КАМЕР

Камери телемовників компаній, що не володіють правами, повинні бути здані до початку матчу та не можуть бути видані назад до закінчення церемонії нагородження. Камери можна здати з 17:00 до 21:30 у день матчу.

Якщо представник компанії, що не володіє правами на трансляцію, не залишить обладнання для зйомок у кімнаті для зберігання камер, його акредитаційне посвідчення буде одразу вилучене. Крім того, він ризикує більше не бути допущеним на заходи УЄФА.

© 1998-2018 UEFA. All rights reserved.

Наші Партнери