На НСК «Олімпійський» форумом для активної молоді «3D лідерство: держава, бізнес, громадський сектор» дали старт проекту «Державотворець»

15 червня 2018 року в Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – відкрився форум для активної молоді «3D лідерство: держава, бізнес, громадський сектор».

Захід, організований у межах першого етапу проекту «Державотворець», проводиться Міністерством молоді і спорту України спільно з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», Українською Академією Лідерства, Центром політичних студій та аналітики "Ейдос".

Вітаючи учасників Форуму, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив:

-        Я завжди радий спілкуватися з молодими людьми, у яких горять очі, які мають цікаві ідеї, хочуть змінити свою країну. Але крім бажання потрібне розуміння, як працюють органи державної влади, яким є процес прийняття рішень і втілення їх в життя. Бути інтегрованим в систему прийняття рішень, зрозуміти особливості роботи виключно в правовому полі – бо саме так працюють органи виконавчої влади, - підкреслив Міністр.

За словами Ігоря Жданова, на участь у програмі стажування було подано 600 заявок від молодих людей, з них 239 були обрані для співбесіди. Переможцями стали 96 чоловік з 18 регіонів України, які з наступного тижня проходитимуть стажування в органах державної влади, 15 з них проведуть наступні дні саме в міністерстві. Стажери працюватимуть, досліджуватимуть державну службу зсередини, братимуть участь в прийнятті рішень. Всі без винятку учасники стажування отримають цікавий досвід, який допоможе їм краще зрозуміти, як працюють органи державної влади, як бути державним службовцем, що можливо змінити в процесі прийняття рішень.

Форум зібрав активних молодих українців – фіналістів проекту «Державотворець», а також представників громадських організацій. Відповідно до програми заходу, його учасники мали змогу висловити власну думку, поділитися досвідом та отримати нові знання під час трьох панельних дискусій: «Лідерство в державному управлінні», «Лідерство в бізнесі» та «Лідерство в громадському секторі: як соціальні ідеї втілити в життя».

Нагадаємо, що задля активізації участі молоді в процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» ініціювали проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади.

Мета – ознайомлення молоді з роботою адміністрацій та процесами державотворення, залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням, подальшої професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування через організацію освітньо-профорієнтаційних стажувань.

Проект, що стартував у травні 2018 року, складається з 3-х етапів та триватиме до грудня:

1-й етап. Національний рівень (виконавча влада). Стажування молоді в органах державної влади.

2-й етап. Регіональний та місцевий рівні (виконавча влада та місцеве самоврядування).

3-й етап. Підсумковий (законодавча влада).

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

 

Фото Богдана Бортакова

Наші Партнери