На НСК «Олімпійський» стартував Відкритий Чемпіонат України 2017#nail_battle_ua

Сьогодні, 30 вересня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – стартував Відкритий Чемпіонат України 2017 # nail_battle_ua.

Місія Чемпіонату – організація заходів, спрямованих на розвиток, вдосконалення нігтьової естетики. Мета – прищеплення майстрам принципів правильного та якісного нігтьового сервісу, формування змагального духу майстрів, розвиток прагнення до професіоналізмі та лідерства. Стратегія – шляхом потужної синергії знань, можливостей і бажань створити якісний, сучасний та прозорий змагальний майданчик в Україні, з подальшим виходом на міжнародний змагальний рівень.

Організатори Чемпіонату – Всеукраїнська Асоціація Професіоналів Нігтьової Естетики (VAPNE).

Відкритий Чемпіонат України 2017#nail_battle_ua – це першість нового формату, масштабу та рівня. Чемпіон не народжуються – ними стають! На головній арені країни змагаються тільки професіонали нігтьової естетики з усієї України та кваліфіковані судді з багаторічним досвідом.

Нагадаємо, що Чемпіонат буде працювати і завтра, 1 жовтня 2017 року, з 10:00 до 18:00. Не упустіть свій шанс, приходьте аі продемонструйте свою майстерність!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери