На НСК «Олімпійський» відбулася конференція «Falling Walls Lab Kyiv 2017»

Сьогодні, 30 вересня 2017 року, в Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – відбулася щорічна міждисциплінарна конференція «Falling Walls Lab Kyiv 2017», організована Фондом братів Кличко.

«Falling Walls Lab Kyiv 2017» – це нова щорічна міждисциплінарна конференція, на якій молоді генії презентують свої інноваційні ідеї в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері всьому світові! Перш за все, це регіональні конференції у різних містах світу, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностей презентують свої ідеї. Регіональні конференції передують щорічній Falling Walls Conference у Берліні, що була заснована 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини.

Цього року на Falling Walls у Берлін вирушають Ярослав Гнілітський та Юрій Заремба!

Ярослав Гнілітський представив ультрашвидке лазерне наноструктурування поверхні будь-якого матеріалу, і розповів, як його можна застосовувати у сферах енергозберігання, медицини, ЛЕД/ОЛЕД дисплеїв та військових технологій:

-        Сьогодні увесь технологічний світ переходить від мікротехнологій до нанотехнологій. Мій проект уже визнаний у Європі. Я радий, що тепер і в Україні з’явився такий запит, – поділився враженнями Ярослав.

Юрій Заремба розбивав стіну юридичної рутини:

-        Мій проект має велику місію – змінити юридичну професію у світі. Рутинна робота демотивує. Давайте ми її віддамо машині, а людині дамо змогу творити, - зазначив Юрій.

Проект Юрія покликаний знизити вартість юридичних послуг та полегшити доступ до правосуддя завдяки автоматизації.

Бажаємо усім учасникам «Falling Walls Lab Kyiv 2017» натхнення на нові перемоги та гідно представити Україну на світовій арені!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери