На «Олімпійському» відкрили спортивний майданчик від Нової пошти

13 листопада на НСК «Олімпійский» урочисто відкрили новий спортивний майданчик від Нової пошти, який стане частиною унікального Відкритого спортивного простору на головній арені України.

17 тренажерів для різних груп м’язів та різного рівня навантаження безкоштовно доступні для всіх охочих займатися спортом та підтримувати себе у формі.

У відкритті майданчику взяли участь міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, співзасновник компанії Нова пошта та амбасадор NewRun Інна Поперешнюк, а також переможець Першої ліги стронгмену України, рекордсмен книги рекордів України Денис Дубровський.

«Це важлива подія для всіх, хто любить спорт. Ми дуже раді, що вже кілька місяців на НСК «Олімпійський» всі охочі можуть просто так займатися, тренуватися, активно проводити час. Відсьогодні, завдяки ініціативі Нової пошти, ці можливості ще більше розширилися. Карантин не дозволить займатися спортом в залі, тому є можливість тренуватися на свіжому повітрі. Гості столиці, приходьте займатися і будьте здоровими», - заявив пан Гутцайт.

«Турбота про здоров’я та підвищення імунітету – цього року як ніколи актуально. А що може краще з цим впоратися, як не спорт? Ми в Новій пошті вже не один рік є амбасадорами здорового способу життя та займаємося формуванням бігової культуру в Україні. Тому завжди раді брати участь у проєктах, що допомагають підтримувати здоровий дух українців. На кожному з тренажерів встановлені таблички із закликами - «Мрій», «Дій», «Підкорюй», «Досягай», щоб мотивувати всіх до нових звершень. Ми хочемо, щоб кожен охочи міг сюди прийти в будь-коли і безкоштовно позайматися спортом», — прокоментувала подію Інна Поперешнюк.

Після урочистостей Денис Дубровський особисто продемонстрував, як працює кожен тренажер та потренував перших відвідувачів майданчика.

Нагадаємо, Спортивний простір на «Олімпійському» функціонує з 28 червня 2020 року завдяки ініціативі Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру «Спорт для всіх». Це відкритий майданчик на території головної арени України, де безкоштовно можна займатися різноманітними видами спорту та іншими активностями. На постійній основі на стадіоні функціонує зона воркауту з тренажерами та турніками.

Спортивний простір відкрито щодня з 8.00 до 20.00 (крім днів проведення матчів).

Наші Партнери