Ready. Steady. Favorit. Інформація щодо концерту

7 вересня на НСК «Олімпійський» відбудеться фестиваль Ready.Steady.Favorit. За один вечір для відвідувачів стадіону співатимуть МARUV, Макс Барських, гурт Mozgi, Вєрка Сердючка, Оля Полякова, Олег Винник, DILEMMA, DZIDZIO і Tayanna! Саме так компанія Favorit Sport вирішила відзначити своє 20-тиріччя.

Таймінг
15:00 – відкриття воріт стадіону і вхід в чашу. З цього ж часу розпочне роботу зона фуд-кортів, а на малій сцені гостей розважатимуть INGRET, NUDE Voices, Alina Palii
18:00 – початок концертної програми
21:00 - закриття воріт стадіону на вхід
23:30 – закінчення концерту

Як дістатися?
Громадським транспортом або на автомобілі
Найближчі станції метро: «Палац Спорту» і «Олімпійська». Інформація щодо графіку роботи метрополітену буде доступна незабаром.

Паркінг
Найближчі платні паркінги: біля Палацу спорту, підземний паркінг ТРЦ «Гулівер», підземний паркінг на Троїцькій площі зі сторони станції метро «Олімпійська».
Заїзд на підземний паркінг зі сторони вулиці Фізкультури за наявності відповідного паркпасу.

Увага! Паркування автомобілів біля стадіону заборонено та буде контролюватися поліцією.

Вхід
З електронними квитками можна пройти на входах Північний 1 та Західний 4. Для входу через інші ворота, необхідно мати паперову версію квитка.
Вхід з дітьми до 3-х років безкоштовний в супроводі дорослого, без надання окремого місця в секторі. У фан-зони допускаються діти, старші 12-ти років.
Відвідувачі на візках зможуть потрапити на концерт через вхід Північний 1 зі сторони станції метро «Палац Спорту». Для них заброньовані 2 локації у фан-зоні 1. Особам, що супроводжують людей на візках обов’язкова наявність окремого квитка.
Вхід на сектори на VIP-зону лише через ворота Західний 1, Західний 2, Західний 3, Західний 4, Західний 5 зі сторони Троїцької площі.
Вхід до фан-зон через гейти Північний 1 та Північний 2 зі сторони станції метро «Палац Спорту» через північний тунель стадіону.
Вхід на сектори за вказівниками на арені.

Заходи безпеки
Всі глядачі пройдуть контроль безпеки, потім контроль входу на територію стадіону (перевірка квитків).
Служба охорони має право відмовити у доступі на стадіон людям, які знаходяться у стані сильного сп'яніння, а також тим, хто поводиться агресивно.
Будь ласка, не беріть із собою:
- зброю;
- наркотики і засоби їх вживання
- вибухові та вогненебезпечні речовини
- лазерні указки
- фаєри
- рідини в пляшках (у тому числі, пластикових)
- парасолі
- дрони

Інформація для ЗМІ
Представники ЗМІ зможуть отримати акредитацію на вході Західний 5 перед початком концерту. Фотографи та відеооператори допускаються в зону перед сценою, решта журналістів – працюватимуть на медіа-трибуні.
Попередня акредитація обов'язкова за e-mail v.lashuk@favbet.com

Сервіси
Кризові центри будуть знаходитися біля входів Північний 2 (з боку ст. м. Палац спорту) та Західний 1 (з боку ст. м. Олімпійська)
Камери схову працюватимуть перед входом на стадіон.

Квитки
Вартість квитків від 350 до 1700 гривень. Прибати їх  можна он-лайн
Контактний телефон 0800305025.

Квитки на шоу одноразові. Якщо ви вийдете з території Олімпійського після того, як квиток буде проскановано, повернутися назад буде неможливо.

Наші Партнери