НСК «Олімпійський» вітає Андреа Бочеллі з Днем народження!

Сьогодні, 22 вересня 2017 року, день народження у італійського співака Андреа Бочеллі. Йому виповнюється 59 років. З дитинства Андреа почав захоплюватися музикою: грати на флейті, фортепіано та саксофоні. Також з самого раннього віку у Бочеллі були серйозні проблеми із зором. Він переніс 27 операцій на очі. Діагноз, який йому поставили лікарі - глаукома. Але безглузда випадковість під час гри в футбол привела до того, що хлопчик втратив зір остаточно. Це сталося, коли Андреа було 12 років.

Не дивлячись на це, він продовжив займатися музикою, брав участь в шкільному хорі. Після цього він закінчив юридичний факультет університету. Однак, він найбільше любив оперу, і тому мріяв стати тенором. Так вийшло, що удача йому посміхнулася і його взяв в учні Франко Кореллі.

Але доля так розпорядилася, щоб Бочеллі став знаменитим оперним співаком. Закінчивши музичний навчальний заклад і пройшовши кілька важливих прослуховувань, в 1994 році Бочеллі успішно дебютував на музичному фестивалі в Сан-Ремо. Всього у співака 16 студійних альбомів.

Головна спортивна і культурна арена країни - НСК «Олімпійський», вітає улюбленого тенора світу Андреа Бочеллі з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя завжди була наповнена любов'ю і музикою! Щастя, натхнення, мільйонів вдячних і люблячих шанувальників!

Нагадаємо, що концерт знаменитого тенора відбудеться завтра, 23 вересня 2017 року, саме на НСК «Олімпійський» о 19:00. Запрошуємо всіх не пропустити таку важливу подію року, і разом з нами насолодитися чудовою музикою!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери