НСК «Олімпійський» вітає з Днем культури!

15 квітня - дата особлива для світової культури. У цей день в 1935 році представниками 20 країн у Вашингтоні був підписаний історичний документ, який здобув популярність як Пакт Реріха. Завдяки цьому - 15 квітня відзначається в усьому світі як Міжнародний день культури.

Пакт Реріха - це Договір «Про охорону художніх і наукових закладів та історичних пам'яток», найперший в історії Землі документ, створений в ім'я захисту культурних цінностей. Його прийняття Микола Реріх, видатний художник зі світовим ім'ям, домагався кілька десятиліть.

Пізніше положення Пакту лягли в основу багатьох документів, спрямованих на збереження культурного надбання людства, в числі яких Конвенція ЮНЕСКО «Про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту", яку ратифікували на конференції в Гаазі 14 травня 1954 року 39 країн.

У наші дні турбота про культуру є не менш актуальною. У період, коли людство стрясають економічні та політичні кризи, природні та військові катаклізми, головне, що може його сплатити - це культура.

Шановні вболівальники та гості стадіону, давайте подбаємо про турботи і збереження культурного надбання нашої країни!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери