Нова система допуску глядачів на НСК «Олімпійський»

В новому сезоні вже з першого домашнього матчу «Динамо» на НСК «Олімпійський» буде діяти оновлена система допуску глядачів.

Зміна концепції допуску глядачів пов'язана зі вступом в силу оновлених норм регламенту УПЛ, яка передбачає реалізацію квитків при ідентифікації глядача. Дана норма корелюється з вимогами ФІФА / УЄФА, досвідом провідних європейських країн при проведенні змагань найвищого рівня.

Отже, з цього сезону і надалі реалізація квитків на домашні матчі «Динамо» (за аналогією з матчами національної збірної України) буде відбуватися виключно в онлайн-режимі (електронний квиток) на офіційних уповноважених ресурсах.

Коли глядач купує квиток, то повинен вказати в спеціальних графах свої ім'я та прізвище, які будуть візуально відображені на вхідному квитку. Квиток без зазначення в ньому імені та прізвища особи буде недійсним. Крім того, прохід глядача з придбаним квитком буде можливий виключно при пред'явленні спеціальним стюардам документа, що посвідчує особу глядача (приймаються виключно оригінали або документи в додатку Дія). Вхід буде дозволений в разі верифікації власника квитка.

Зазначені зміни спрямовані на поліпшення якості забезпечення комфорту і безпеки глядачів на головній спортивній арені, посилення боротьби з особами, систематично здійснюють правопорушення на території стадіону. Служби безпеки НСК «Олімпійський» та ФК «Динамо» впровадять система автоматичної відеофіксації правопорушень. Особам, які здійснюють неправомірні дії, в подальшому може бути заборонений (тимчасово або на довгостроковій основі в разі системних порушень) вхід на стадіон.

Вищевказані зміни покликані поліпшити рівень комфорту перегляду матчів, сприяти безпеці та гарному настрою глядачів.

Наші Партнери