«Олімпійський» отримав найвищу 4ту категорію стадіонів від УАФ

Службою стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ у тісній співпраці з УПЛ, ПФЛ, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, телетрансляторами та іншими суб'єктами організації та проведення футбольних матчів було розроблено новий Регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

У новому регламенті міститься положення про категорії стадіонів, що регулює структурні критерії, які мають бути виконані для того, щоб класифікувати стадіон за категоріями від першої до четвертої для допуску до футбольних змагань професійного рівня.
Так само чотири категорії використовує УЄФА для класифікації за своїми критеріями.

Стадіони першої категорії можуть приймати матчі рівня другої ліги ПФЛ, молодіжних та юнацьких команд U-21 та U-19 і Кубку України до стадії 1/8 фіналу включно. Стадіони другої категорії можуть приймати матчі першої ліги ПФЛ і Кубку України до стадії 1/4 фіналу включно. Стадіони із третьою категорією матимуть право приймати матчі УПЛ, фінальні матчі Кубку України та Суперкубок України.

Четверта категорія дозволяє проведення будь-яких офіційних матчів під егідою УАФ.

Стадіони, що мають четверту категорію УАФ:

НСК «Олімпійський» (Київ)
«Арена Львів» (Львів)
«Дніпро Арена» (Дніпро)
ОСК «Металіст» (Харків)
«Славутич-Арена» (Запоріжжя)
«Чорноморець» (Одеса)

Зауважимо, що категоризація стадіонів офіційно буде впроваджена з сезону 2021/2022.
Варто зазначити, що для допуску до міжнародних матчів (ігри національних збірних та єврокубкові поєдинки різних стадій) стадіони мають отримати категорію відповідно до пунктів Регламенту УЄФА про інфраструктуру стадіонів. НСК «Олімпійський» належить до стадіонів категорії «Еліт».

Наші Партнери