Підсумки Олімпіади в Токіо від Міністра молоді та спорту

Українська Олімпійська збірна здобула на Олімпіаді в Токіо 19 медалей та посіла 16 місце за загальною кількістю нагород. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час своєї прес-конференції.
«Хотів відразу подякувати кожному представнику ЗМІ за велику увагу до спорту. А також, привітати нашу олімпійську збірну з чудовим результатом! Уявіть, що серед 206 країн-учасниць українська Олімпійська збірна 16  за загальною кількістю медалей! Кожен восьмий спортсмен нашої збірної здобув медаль, а це значно краще результатів попередньої Олімпіади – тоді 206 атлетів привезли 11 медалей. А сьогодні ми маємо 19 медалей», – наголосив Вадим Гутцайт.
Міністр також додав, що є спортсмени, які зупинилися за крок до пед’єсталу – 23 спортсмени, які посіли 4-6 місця у фінальних змаганнях.
«На сьогоднішній день, усі спортсмени отримали грошову винагороду. Нагадаю, за виграні призові місця і медалі на Олімпійських іграх, українські спортсмени цьогоріч отримують від держави: за «золото» – 125 тисяч доларів, за «срібло» – 80 тисяч доларів, за «бронзу» – 55 тисяч доларів», – додав Вадим Гутцайт.

Наші Партнери