Увага! Інформація для зарубіжних ЗМІ!

Шановні представники іноземних засобів масової інформації, НСК «Олімпійський» та Футбольний клуб «Динамо» (Київ) переконливо просять Вас прийти на арену заздалегідь з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки при проході на територію стадіону!

Звертаємо вашу увагу, що на НСК «Олімпійський» існує спеціальний вхід для преси. Він знаходиться зі сторони вул. В.Васильківська (м. Олімпійська, через Троїцьку площу) - Захід 5 (відповідно до схеми).

Також, передбачена зона для роботи преси, де розміщені окремі приміщення для роботи за комп'ютерами, зона фотографів, зона кави-брейку, зона для прес-конференції та мікст-зона.

Для працівників друкованих ЗМІ передбачені місця (відповідно до номера на Вашій акредитації) на другому ярусі стадіону в 72 блоці. Блок розташований в центральній частині Блоку А, що зі сторони вул. В.Васильківська, навпроти великої готельної споруди (м. Олімпійська, через Троїцьку площу).

Просимо відповідно скоригувати свій розпорядок дня і маршрут та прийти на гру заздалегідь. Ворота «Олімпійського» відкриваються для преси більше, ніж за дві години до стартового свистка арбітра, а саме о 17:30.

Бережіть свій час. До зустрічі на футболі!

Прес-служба НСК «Олімпійський»


Наші Партнери