В Olimpiyskiy BALLPARK відбудеться міжнародна конференція Testing Stage

2-3 червня 2017 року в новій локації «Olimpiyskiy BALLPARK» головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – знову відбудеться цікавий та яскравий захід – міжнародна конференція Testing Stage. До участі запрошуються професіонали сфери QA і тестування. До уваги відвідувачів будуть представлені доповіді про поточний етап розвитку тестування та його майбутнє від кращих вітчизняних і зарубіжних експертів.

Протягом 2 насичених днів на учасників чекають доповіді та майстер-класи з автоматизації тестування, тестування навантаження, тестування безпеки, тест менеджменту та багатьом іншим темам.

Headliner конференції REX BLACK – автор книг, за якими вчилися корифеї тестування. Його книга "Managing the Testing Process" розійшлася тиражем більше 40,000 екземплярів. REX – автор 30 статей, доповідач на більш ніж сотні конференцій, майстер-класів та семінарів. REX – екс-президент ISTQB і ASTQB.

Вільне переміщення між трьома потоками, нові знання та знайомства з колегами по цеху, а також спілкування з VIP спікерами після кожної доповіді на «дивані з експертом» - гарантовані для всіх гостей.

Olimpiyskiy BALLPARK – місце яскравих подій!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери