Вболівальники! Не ставайте учасниками спекулятивних схем!

9 жовтня, в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться заключний матч групового турніру «Чемпіонату світу-2018» між збірними України та Хорватії.
На вирішальному для обох команд матчі очікується аншлаг. І вже зараз є великий ажіотаж навколо цієї гри. Нажаль, вже було виявлено кілька спроб продажу фейкових, підробних квитків на матч «Україна-Хорватія».

Нагадуємо всім вболівальникам, що придбати квитки Ви можете: через он-лайн замовлення на сайті e-sport.in.ua; в касах, які знаходяться в Києві на Спортивній площі, 1; та в касі НСК «Олімпійський» на Троїцькій площі. Також квитками на гру буде забезпечено вболівальників фан-руху «Вірні збірній», які зареєструвалися та виграли за підсумками розіграшу подарунків. Кожного переможця нашого фан-руху ми повідомим про результати розіграшу особисто телефонним дзвінком.

Купуючи квитки в інших місцях, або у приватних осіб, Ви стаєте учасниками спекулятивних схем. Тож закликаємо Вас бути уважними! Ігнорувати будь-які оголошення про продаж квитків на матч «Україна – Хорватія» у соціальних мережах та сайтах, інтернет платформах продажу, та поруч з касами стадіону! А у разі виявлення подібних випадків просимо не залишатися осторонь і в обов’язковому порядку інформувати Федерацію футболу України за номером (044) 521-05-12.

Нагадуємо, що квитки на гру збірних України та Хорватії будуть іменні. Перереєстрація вже придбаних квитків на іншу особу не передбачена. Вхід на НСК «Олімпійський» буде відкрито 9 жовтня з 19:00. Тож для власної зручності просимо приходити на стадіон завчасно, щоб без тисняви пройти усі пункти контролю.

На фото: зразок квитка на гру Україна-Хорватія.

Джерело: www.ffu.org.ua/

Наші Партнери