Вітаємо із Днем Соборності та Свободи України!

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято.

Урочистий Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити в єдиній соборній незалежній державі.

Об'єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам'яті українського народу. Свідченням того стали січневі події 1939 року у Карпатській Україні – перше офіційне святкування свята Соборності, а також січневі події 1990 року, коли крізь трухляві ідеологічні лещата агонізуючого режиму ця пам'ять вибухнула енергією інтелігенції та виструнчилась живим людським ланцюгом, єднаючи Київ і Львів, Схід і Захід України.

Об'єднання понять «соборність» та «свобода» набуло нового звучання завдяки Указу Президента України, яким установлено єдине державне свято — День Соборності та Свободи України.
Історичний момент і значимість Свободи та Соборності вказують на необхідність підсилення цих складових у свідомості громадян.
Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну землю економічно й духовно багатою, а нашу Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Колектив Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки!

Бажаємо всім громадянам України мирного неба над головою, добробуту та злагоди. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, єдиної та неподільної України!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери