Вітаємо з Міжнародним Олімпійським днем!

Щорічно 23 червня у всьому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день (International Olympic Day) у пам'ять про відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді. 

Ідея про встановлення спеціального святкового дня, присвяченого олімпійському руху в усьому світі, який дозволив би розповісти людям про основні олімпійські принципи, вперше прозвучала на 41-й сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в Стокгольмі в 1947 році, а ще через рік на 42-й сесії МОК в Санкт-Моріці цей проект був схвалений офіційно. 

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Отже, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів – це пріоритетне завдання.

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК “Олімпійський” – вітає з Міжнародним Олімпійським днем! Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я та краси олімпійського довголіття, спортивних і життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Спорт це найголовніше, що пов'язує всі народи на планеті. Навіть в античні часи припинялися війни під час проведення Олімпійських ігор. Завдяки спорту та дружбі можна сприяти створенню кращого і спокійнішого світу.

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери