Висококомфортний футбол на НСК «Олімпійський»

Шановні вболівальники!

21-го квітня 2017 року о 20.00 на головній спортивній та культурній арені – НСК «Олімпійський» - відбудеться найцікавіший та найбільш захоплюючий матч другого кола Ліги Парі-Матч сезону 2016/2017 між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк)!

Запрошуємо Вас на перегляд захоплюючого матчу у висококомфортних умовах.
Купуючи свій власний скай-бокс, Ви зможете не тільки спостерігати за яскравою видовищною грою, проте і користуватися додатковими перевагами, які створять особливий комфорт і атмосферу, дозволять отримати справжнє задоволення від футбольного поєдинку.

Скай-бокси зможуть послужити Вам протягом усього футбольного сезону не тільки як комфортні ложі для перегляду матчів, але і як престижні офіси в самому серці столиці України.
Скай-бокси розташовані на 1 і 2 рівнях чаші стадіону з західної сторони, що забезпечує найбільш комфортний і повний огляд ігрового поля.

Під час футбольних матчів вхід в корпоративні ложі здійснюється у супроводі хостес, які зустрінуть і проведуть Вас та Ваших гостей в ложу, а також дадуть відповідь на всі Ваші питання. Всі скай-бокси мають окремий вихід на трибуни із закріпленими за ними глядацькими місцями.

Серед додаткових послуг: забезпечення харчуванням, послуги хостес, консьєрж послуги, парковка.
Парковка та окремий вхід на стадіон забезпечать Вам максимум комфорту, свободи і незалежності для приємного проведення часу на НСК «Олімпійський».

Дізнатися більш детальну інформацію про нашу пропозицію та зробити заявку Ви можете по тел.+38 (044) 590 66 88. Телефонуйте! Попереду - нові футбольні матчі!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери