«Шахтар» - «Маккабі» Тель-Авів: квитки у продажу

25 лютого на НСК «Олімпійський» відбудеться матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Маккабі» Тель-Авів. Початок о 19:55
«Шахтар» почав реалізацію квитків* на матч. Продаж пройде в кілька етапів. Пріоритетне право купівлі традиційно у найвідданіших уболівальників «помаранчево-чорних».

1-й етап (з 18 лютого). Придбати квитки на матч можуть власники абонементів всіх сезонів починаючи з сезону-2013/14 включно. Для них діє спеціальна знижка: -10% від вартості квитка у вільному продажі (2 квитки на одну особу).
На цьому ж етапі пріоритетну можливість купити квитки мають передплатники Shakhtar Club. Кожен володар підписки отримає доступ до придбання квитків в своєму мобільному додатку. Також в цей період квитки зможуть придбати вболівальники, які відвідали матч з «Інтером».
2-й етап (з 20 лютого). Старт вільного продажу. Квитки доступні на shakhtar.com або в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play і App Store).

«Шахтар» - «Маккабі» Тель-Авів: стартова вартість квитків

Standard: 100, 150, 200, 300, 500 і 700 гривень;
The Club (снек-меню): 1 000/1 500 гривень;
The Lounge (з пакетом гостинності): 4 000 гривень;
Sky Box: 6 000-10 000 гривень.

Увага! У сезоні-2020/21 продовжує діяти система динамічних цін. Купуйте квитки заздалегідь - в день гри їх вартість буде вищою.

Всі квитки - іменні. При проходженні вхідного контролю на стадіоні вболівальник повинен мати з собою та пред'явити у разі звернення до нього співробітника стадіону, ФК «Шахтар» і / або правоохоронних органів документ, що засвідчує особу (таким може бути на вибір: оригінал чинного українського паспорту, дійсного закордонного паспорту, чинного посвідчення водія).
Купуючи квиток, володіючи і користуючись ним, ви підтверджуєте, що уважно прочитали Правила, розумієте їх і погоджуєтеся виконувати, а також довести їх до відома інших осіб.

COVID-19: особливі умови
Звертаємо увагу на те, що з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CоV-2, і виконуючи вимоги щодо дотримання протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів, особи, залучені до його організації та проведення, і відвідувачі повинні дотримуватися всіх санітарних норм і правил. А саме:
- дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
- носити маску, яка покриваює ніс і рот, під час перебування на стадіоні (в межах периметра);
- мити і / або дезінфікувати руки за кожної нагоди;
- перевіряти температуру тіла при вході на територію стадіону (якщо вона буде вище 37,2 ° C, вхід буде заборонений);
- займати тільки те місце, яке зазначено в квитку;
- уникати рукостискань;
- уникати контакту віч-на-віч з іншими відвідувачами при переміщенні зі / до свого місця;
- кашляти і чхати в серветку або в згин ліктя;
- їсти і пити, перебуваючи на своєму місці;
- дотримуватися всіх інструкцій стюардів і / або офіцерів щодо санітарних і гігієнічних заходів;
- дотримуватися вказівок і системи черзі на стадіоні.

Для безпеки всіх відвідувачів футбольного матчу кожен, хто буде порушувати санітарні заходи, і / або мати ознаки респіраторної хвороби, і / або мати температуру тіла вищою за 37,2 ° C, не буде допущений на стадіон або буде видалений з його території. При цьому вартість квитка не повертається.

Рекомендуємо мати запасні маски, щоб забезпечити перебування на стадіоні протягом всього часу.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України на гострої респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з яким з 18 лютого 2021 року спортивним клубам дозволено проведення спортивних заходів (матчів) з глядачами за умови дотримання обмежень, встановлених законодавством.

Наші Партнери