«Шахтар» - ПФК «Львів»: інформація щодо матчу

Матч 6-го туру Української Прем’єр ліги відбудеться на НСК «Олімпійський» 17 жовтня о 17.00. «Гірники» підходять до цієї гри не в оптимальному складі. Через COVID-19 до гри не готуються одразу 9 гравців, серед яких Андрій Пятов, Сергій Кривцов, Тарас Степаненко, Микола Матвієнко, Жуніор Мораєс. У попередньому турі команда Каштру на виїзді не змогла здолати «Десну» (2:2) і залишилася на 4-й позиції в турнірній таблиці. ПФК «Львів» з одним пунктом в активі наразі є останньою командою УПЛ.

Арбітри матчу
Арбітр зустрічі - Дмитро Бондаренко (Одеса). На лініях йому допомагатимуть асистенти Олександр Павлінов (Одеса) та Віталій Сухін (Одеса). Четвертий арбітр – Микола Балакін (Київська обл.). Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава). Делегат УАФ – Олександр Каденко (Київська обл.).

До уваги ЗМІ
Згідно зі «Змінами і доповненнями до тимчасового протоколу» УАФ про проведення матчів УПЛ кількість акредитованих ЗМІ не повинно перевищувати 30 осіб (25 ложа преси, 5 фотографів), мікст-зона для спілкування гравців команд з представниками ЗМІ не передбачена. Акредитація проводиться через прес-службу ФК «Шахтар» Донецьк.

Інформація для вболівальників
Матч проводиться без глядачів. Вхід на стадіон буде закрито!
Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві від 12 жовтня 2020 року встановлено обмеження «оранжевого» рівня епідеміологічної безпеки. Серед обмежень заборонено проведення масових (у тому числі спортивних) заходів за участю понад 220 осіб.

Пряма трансляція поєдинку на телеканалі «Футбол 2»

Наші Партнери