«Шахтар» розбив «Колос» в стартовому матчі УПЛ

Новий сезон на «Олімпійському» розпочався матчем «Шахтар» - «Колос». «Гірники», які лише в понеділок грали в півфіналі Ліги Європи, і зовсім не мали часу на підготовку до матчів УПЛ, все одно вважалися фаворитами матчу. За грою «помаранчево-чорні» теж переважали суперника, проте після першого тайму рахунок на табло був 0:0. На останній хвилині тайму Тайсон не реалізував пенальті.

Голкіпер «Колоса» Євгеній Волинець взагалі міг стати героєм матчу. На початку другого тайму він взяв ще один 11-метровий удар, тепер від Марлоса. Проте вже з третім пенальті від Алана Патріка він не впорався, більше того, ще й допоміг «Шахтарю» з третім голом, записавши на себе автогол. У Патріка – дубль.

Гол престижу у ковалівців забив Денис Костишин.

Шахтар - Колос - 3: 1
Голи: Алан Патрік (60, з пен., 70), Волинець (72, автогол) - Костишин (77)
На 45 + 1 хв. Тайсон і на 53 хв. Марлос не реалізували пенальті (обидва рази - воротар)
Попередження: Ємець (31), Петров (45), Задоя (52), Оріхівський (60)
«Шахтар»: Анатолій Трубін, Додо, Сергій Кривцов, Валерій Бондар, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Алан Патрік, Маркос Антоніо, Тайсон, Марлос, Жуніор Мораес
Запас: Андрій Пятов, Сергій Болбат, Давид Хочолава, Манор Соломон, Тете, Майкон, Фернандо, Віктор Коваленко
«Колос»: Євген Волинець, Олексій Зозуля, Кирило Петров, Максим Максименко, Владислав Ємець, Євген Задоя, Євген Смирний, Павло Ореховський, Денис Антюх, Євген Морозко, Олександр Бондаренко
Запас: Антон Яшков, Микита Кравченко, Євген Новак, Вадим Мілько, Андрій Богданов, Денис Костишин, Олег Ільїн, Володимир Лисенко, Данфі