«Шахтар» - «Рома»: квитки у продажу

18 березня на НСК «Олімпійський» у Києві відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» – «Рома». Початок о 19:55

«Шахтар» розпочав реалізацію квитків* на домашній поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи. Продаж проходитиме в кілька етапів. Пріоритетне право купівлі традиційно в найвідданіших уболівальників «оранжево-чорних».

1-й етап (27–28 лютого). Пріоритетна нагода придбати квитки – у передплатників Shakhtar Club. Кожному власникові передплати буде відкрито доступ до купівлі квитків у своєму мобільному додатку і на сайті shakhtar.com.

2-й етап (1–2 березня). Придбати квитки можуть власники абонементів усіх сезонів (від сезону-2013/14 включно), а також ті вболівальники, що відвідали домашні матчі із «Зорею», «Маккабі» й «Рухом». Кожен уболівальник (зранку 1 березня) отримає промокод на купівлю.

Для вболівальників на перших двох етапах діє спеціальна знижка: -10% від вартості квитка у вільному продажу (2 тикети в руки).

3-й етап (від 3 березня). Старт вільного продажу. Квитки доступні на shakhtar.com або в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play і App Store).

«Шахтар» – «Рома»: стартова вартість квитків

Standard: 100, 150, 200, 300, 500 і 700 гривень;
The Club (снек-меню): 1 500/2 000 гривень;
The Lounge (з пакетом гостинності): 5 000 гривень;
Sky Box: 7 000–10 000 гривень.

Увага! У сезоні-2020/21 продовжує діяти система динамічних цін. Купуйте квитки заздалегідь – у день гри їх вартість буде вищою.

Усі квитки – іменні. Під час проходження вхідного контролю на стадіоні вболівальник повинен мати із собою документ, що посвідчує особу (таким може бути на вибір: оригінал дійсного українського паспорта, дійсного закордонного паспорта, дійсного посвідчення водія).

Купуючи квиток, володіючи й користуючись ним, ви підтверджуєте, що уважно прочитали Правила, розумієте їх і погоджуєтеся виконувати, а також довести їх до відома інших осіб.

COVID-19: особливі умови

Звертаємо увагу на те, що, аби запобігти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2, і виконуючи вимоги щодо дотримання протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів, особи, залучені до його організації та проведення, й відвідувачі мають дотримуватися всіх санітарних норм і правил. А саме:

- дотримуватися соціальної дистанції не менш ніж 1,5 метра;
- носити маску під час перебування на стадіоні (в межах периметра), покриваючи ніс і рот;
- мити та/або дезінфікувати руки за кожної нагоди;
- перевіряти температуру тіла під час входу на територію стадіону (якщо вона буде вище 37,2°C, вхід буде заборонено);
- займати тільки те місце, що вказано у квитку;
- уникати рукостискань;
- уникати контакту обличчям до обличчя з іншими відвідувачами під час пересування зі/до свого місця;
- кашляти і чхати в серветку або в згин ліктя;
- дотримуватись усіх інструкцій стюардів та/або офіцерів щодо санітарних і гігієнічних заходів;
- дотримуватися вказівок і системи черги на стадіоні.

Задля безпеки всіх відвідувачів футбольного матчу кожного, хто порушуватиме санітарні заходи, та/або матиме ознаки респіраторної хвороби, та/або чия температура тіла буде вище 37,2°C, не буде допущено на стадіон або буде виведено з його території. При цьому вартість квитка не повертається.

Рекомендуємо мати запасні маски, щоб забезпечити перебування на стадіоні протягом усього часу.


Наші Партнери